27 Kasım 2010 Cumartesi

imdaaaattt diyesim varrr...


nerdeyse 1 ay olacak yeni post yazamayalı :(( çünkü hala hastalık haberinden başka bişey yok bizde...keremin 2 aydır kronikleşmiş halde hasta olması, beni sinir katsayısı yükselmiş bir insana dönüştürdü yahu.
neyse kısa kısa neler yaptık biraz bahsedelim bakalım.
 bayramdan önce kuzenim geldi istanbuldan misafirim oldu.bayramda bu kez bir kişilik daha mutluluğumuz oldu böylece..bayramın 1, günü kurbanla uğraşarak geçti.2,gün aydın a gittik gezdik bayaaa hatta bir ara keremi babasıyla bırakıp ben kuzenimle gezdim ayaklarımız ağrıyana kadar dolaştık ama eğlendik tabii :))


3,gün de etlerle boğuşarak geçti 4.gün denizli ye gittik çok sevdiğimiz bir akrabamıza.orada da eğlendik ve döndük. bayramdan sonra kerem okula döndü ama burun tıkanıklığı eşliğinde hastalık devam tabi.ne yazık ki 2 ayda 3. şişe antibiyotik kulanıyoruz şu an çünkü önceki gece ciddi ateşlendi :( bu sefer boğaz kültürüne baktırıyor dr.umuz p.tesi sonucu alıcam.perşembe günü de izmir e özel bir kbb dal merkezine gidiyoruz umarım ciddi bir problem çıkmaz...
ve bu arada yeni kutladığımız öğretmenler günü için evde kerem le beraber el işi çalışması yaptık ve oğlum büyük bir mutlulukla emeğini öğremenine hediye etti :))


1 yorum:

Adsız dedi ki...

çok şükür yeni bi postunu okuduk bu kadar ara verme merak ediyoruz sonra hastalık dışında güzel günler geçmiş ne güzell sevindim :)