10 Şubat 2011 Perşembe

sömestr biterken;
herkese selaam..yine baya oldu yazmayalı çook tembelim çook amaa bu kış valla mikroplarla meşguliyetten başka bişeye vakit ayıramadım yahu :(

tam tatilin başladığı gün keremle yine dr.teyzemize gittik çünkü nefesinde daralma farkettim iyi ki de gitmişim gribi iyileşirken u dönüşü yapıp astım bronşite doğru yol alacakmış ki yakaladık şükür 10 gün maalesef antibiyotik ve hava fısfısları ile haşır neşir olduk e tabi evdeydik ama keremle ev aktivitelerimiz vardı güzel vakit geçirmek için hani resim diceksiniz de bikaç foto var ama pc ye yüklemek problemli daha sonra paylaşacağım inşallah. :))

ve en sonunda dün dışarı çıktık ana oğul.bir arkadaşım yeni doğum yaptı ona bebek hediyesi aldık beraber kerem de ayrı hediye almak istedi kırmadım tabi.sonra biraz park keyfi yaptık buralarda hava bu ara yaz gibi hayr olsun...park keyfinden sonra keremin her çarşı çıkışı uğrak yeri lcw ye gitmeden olmazdı ve gittik oğluşuma bir tane sweatshirt aldık lazımdı çünkü.o mutlu ben mutlu dönüş yolunda bebeğe de uğradık. minicik çook şirin bir erkekti maşallah.kerem çok şaşırdı ilk kez yeni doğan bir bebek gördü çünkü hatta altının bezlenmesi bile şaşırttı onu bende bebekken böylemiydim diye sordu şaşkın gözlerle çocuğuumm.
ve güzel bir günün ardından allaha şükrettik herşey için..
okullar açılmadan bitirmesi gereken tatil kitabındaki alıştırmaları yapmakla meşgul şu an oğlum.onu böyle sorumluluğunu yerine getirirken görmek beni mest ediyor doğrusu .inşallah tüm eğitim hayatı boyunca bu sorumluluğu devam eder.(amin)

3 yorum:

∂єкσяαρѕυωαѕуση dedi ki...

İnşallah şulecim, amin. Ama resimlerden gördüğüm kadarıyla kerem düzenli söz dinler uslu bir çocuğa benziyor zaten inş bahtıda açık olur yüzünüzü güldürür..

efulemm dedi ki...

aminn seldacım güzel duan için.genelde evet smz dinler düzene alıştırmak için bazen dominant oluyorum ama işe yarıyor :))

Adsız dedi ki...

canım benım once gecmıs olsun .bız de cok ugrastık bu kıs hastalıklarla maalesef ...
şöyle bir selam vereyım kendımı hatırlatayım dedım dolanıyorum tek tek. :)
cok opuldunuz

nage